Lāpu gājiens Talsos

Skolā aizvadīti valsts svētku nedēļa Skolēni kopā ar vecākiem piedalījās lāpu gājienā Talsos un svinīgajā pasākumā pagasta Tautas namā. Patriotisku jūtu vadīti, ar lepnumupiesprauda sakanbatsarkano lentīti.

Svētki sniedz mums pozitīvas emocijas, kas mainās gada ritumā. Tagad dzīvojam Ziemassvētku gaidās. Lai būtu svētki, tie pašiem jārada. Skolas dekori liecina par sniega gaidām, kas kaut kur aizkavējies, skolēni pārtop par aktieriem un tā atdzīvojas pasaku tēli. Katrs skolēns iesaistījies Ziemassvētku noskaņu radīšanā sev un savai ģimenei.

Puse no mācību gada pavadīta intensīvā mācību darbā, un saņemtā liecība rādīs šī darba rezultātu. Šogad skolā tiks uzteikti zelta un sudrabaliecības saņēmēji- skolēni ar izcilām un labām sekmēm mācībās. Vēl ir laiks pārvarēt kūtrumu un iekļūt veiksminieku pulkā, darot labus darbus.

Ziemassvētku vecītis zina mūsu vēlmes un vajadzības, tāpēc cenšas sarūpēt katram skolas saimē kādu spožu un drošu dāvaniņu. Ar pieklusinātu rosību pārņemtais pirmssvētku laiks skolā aicina ikvienu izdarīt ko labu, vairot prieku.